WhatsApp
Yükleniyor...

Popüler Bir Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Popüler Bir Web Sitesi Nasıl Yapılır?
12 Mart 2021, 15:17 0 Yorum 760 Okuma

Popüler Bir Web Sitesi nasıl Yapılır?

İnsanların ilgisini çeken bir web sitesi iyi mi yapılır ? Bir internet sitesi mi açmak istiyorsunuz ? Nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ?

Bu işe başlamadan önce hangi alanda web sitesi açacağınızı bulmanız gerekiyor. Gelin size kısa kısa ne tür siteler açabileceğinizden bahsedelim.

İnternet sitesi yapmış oldurma için ilk aşaması ne tür bir site olacağıdır. Daha sonra bu sitenin web tasarım mevzusundan bahsedeceğiz.Bu web sitelerin içinde ne olduğu şu şekillerde olabilir;

Arama motoru sitesi devlet siteleri sayısal kütüphane sitesi dini siteler dizin siteleri dosya paylaşım siteleri bankacılık sitesi ( e-bankacılık) e - ticaret sitesi (e-commerce) e - bilet sitesi emlak sitesi galeri sitesi eleştiri sitesi forum sitesi geliştirme sitesi haber sitesi ikiz site (mirror) indirme sitesi (download) işletme (kuruluş) siteleri kişisel ana sayfa kritik sitesi ( gripe site) güldürü sitesi müzisyen sitesi oyun sitesi portal rehber site siyasi site topluluk siteleri ( community) veri tabanı sitesi viki sitesi yemleme sitesi ( phishing) sohbet sitesi toplumsal yaşam sitesi ( city guide ) bunlardan yalnız bazılarıdır.

Bu internet sayfaları yaptırmak için size güvenilir adresiniz Web Tasarım Ankara ekibi. Kuracağınız bir web sitesi ile web üzerinden reklamlar alarak gelir elde edebilirsiniz.Internet sayfası yaptırma niçin bu kadar önemli?

Artık insanoğlu sokaklarda değil! İnsanlar internette ve İnsanlar artık rahat bir halde istediği her şeyi internet üzerinden yapabiliyor. Örnek vermemiz gerekirse alışverişini internetten tek bir tıkla halledebilir veya bankada kuyruklarda beklemek yerine telefonundan tek bir tıkla halledebilirsiniz. Günümüzde toplumsal paylaşım sitelerinin popülerliği de göz önünde. Sizde kurumsal kimliğinizin tanınmasını istiyorsanız veya kişisel bilgi ve düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen bir web sitesi yaptırın. Web sitenizin page rank değerine nazaran reklamlar alabilir. Yalnız web site üstünden almış olduğunız reklamlar ile para bile kazanabilirsiniz.

 Web Tasarım Ankara ekibi olarak size bu karlı yolda sonuna kadar eşlik ediyoruz.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum