WhatsApp
Yükleniyor...

Pazar Yeri Entegrasyonu

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Pazar Yeri Entegrasyonu

Pazar Yeri Entegrasyonu


Pazaryeri Entegrasyonu Nedir?

İnternetin gelişmesine paralel olarak, alışveriş alışkanlıklarımız değişim gösterdi. Günümüzde, birçok insan web üzerinden alışveriş yapıyor. E-tecim alanındaki bu potansiyeli fark eden girişimciler, sektöre girerek, ürün satmak ve para kazanmak istiyorlar. Bu aşamada, firmamız tarafından sunulan pazaryeri entegrasyonu girişimcilere büyük kolaylık sağlıyor. Sunduğumuz, entegrasyon yazılımı yardımıyla, müşterimiz, derhal satışa başlayabiliyor.

Tüm Pazaryerleri İçin Entegrasyon

bizler, 2017 yılından beri sektörde yer alıyoruz. Tüm pazaryerleri için güvenilir ve pratik hizmet sunuyoruz. Müşterimiz, entegrasyon ile dilediği pazaryerinde e-ticaret yapabiliyor. Alan kişi, entegrasyon sayesinde, siparişlerini görebiliyor, satışlarını ve stoklarını kontrol edebiliyor. Firmamız, 3 ayrı paketle entegrasyon hizmeti sunuyor. Müşteri, aylık eko paket, senelik eko paket ve yıllık uzman paket arasından birini seçebiliyor.

 

Pazaryeri entegrasyonu ile satışlarınızı en üst seviye çıkartabilirsiniz. Pazaryeri entegrasyonu Nedir? Pazaryeri entegrasyonu ne işimize yarar ?

Son dönemde artan internetten alışveriş ülkemizde de üst seviyelere çıkmaktadır. Bu satışların artması da satıcıları çok memnun etmektedir. Bu artış zamanla iyi olmasına karşın satıcıların büyük bir sorunu haline gelmektedir. Siparişleri arttıkça yığın ve fiyat takibi yapmak zamanla zorlaşacaktır. Bu sıkıntılığun üstesinden gelmek için de bir pazaryeri entegrasyonu kullanmaları icap ettiğinin farkına varacaklardır. Bu pazaryeri entegrasyonu ne yapacaktır.

Pazaryeri Entegrasyonu

                PraPazar pazaryeri entegrasyonu ile siparişlerinizi ve stoklarınızı anlık olarak görüntülemeye yarayacaktır. Sizler tek bir ekran üzerinden ürünlerinizi yönetirken yine tek bir ekran üzerinden siparişlerinizi görebileceksiniz. PraPazar pazaryeri entegrasyonu ile toplu işlemleri de yapabilirsiniz.

Bu toplu işlemler nelerdir.

                Pazaryerine toplu ürün gönderme işlemini yapabilirsiniz.

                Toplu kategori değişiklik yapma işlemlerini yapabilirsiniz.

                Toplu fiyat güncelleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Bu işlemleri pazaryerlerinin kendi panelinden yapmak fazlaca zordur. Ergonomik pazaryeri entegrasyonu olarak PraPazar sizlerin doğru e-ticaret yapmasına imkân sağlıyor. Pazaryeri entegrasyonu ile siparişlerinizi muhasebe sisteminize de düşürebiliriz.