WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Webtasarimankara.biz.tr, PROGRAM HOUSE YAZILIM iştirakidir.

2012 yılında web tabanlı yazılımlar üretmeye başlayan firmamız kurulduğu günden bu yana sektörel internet sayfası yazlımları üretmektedir.

Müşterilerimizin ilgisiyle ve destekleriyle her geçen gün büyüyen firmamız bünyesinde genç ve yetenekli yazılımcılar ve grafikerler çalıştırarak ihtihdam sağlamaktadır.

Webtasarimankara.biz.tr sitemiz üzerinden her yıl ortalama 18 bin tane web sitesi açılmaktadır. Türkiye'de web alanında yerli sermeye ile maksimum web tabanlı yazılım üreten firmalardan biriyiz.

webtasarimankara.biz.tr hızla gelişen teknolojinin olabildiğince dijitalleştiği, ekonominin elektronikleştiği, İnternetin dinamik bir şekilde hızla gelişip her sektörle ilişkili hale geldiği, ek olarak bağımsız büyük bir sektör halini aldığı günümüzde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacına sahiptir. Hizmet prensiplerinde dinamik, esnek, yenilikçi, teknoloji kullanımı, kazanımı, aktarımı mevzusunda öncü olma ilkesine sahip Bilişim, Tasarım, Yazılım, sağlayıcısı ve geliştiricisidir.

En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı mesajşimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Bizler biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar itimat verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki hepimiz her vakit onlar için her zaman en iyisini düşünürüz.

"Her işimiz bizim için ayrı değerdir. Her yeni iş bizim için yeni bir heyecan anlamına gelir. Her yeni internet sayfası bizlerinde yeni alanları tanımamıza katkıda bulunur. Üstlendiğimiz her işte yepyeni dünyalar keşfederiz."